Zespół

Udało nam się stworzyć miejsce przyjazne pacjentom, w którym kompleksowa opieka stomatologiczna jest priorytetem, a leczenie odbywa się w komfortowej atmosferze.

W Centrum Stomatologicznym InterDent mamy świadomość jak ważną rolę odgrywa praca zespołowa. Nasze Centrum Stomatologiczne to przenikanie się młodości z doświadczeniem. Wiemy, że najlepsze rezultaty możemy uzyskać tylko działając razem, wykorzystując umiejętności lekarzy wszelkich specjalizacji na poszczególnych etapach leczenia. InterDent to doświadczeni lekarze oraz personel z wieloletnim stażem, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach i kursach, by jak najlepiej pomagać pacjentom.

dr Jakub Kwiatkowski

Lekarz dentysta

Mistrz mikroskopu, zabiegi endodontyczne mógłby wykonywać z zamkniętymi oczami. W życiu zawodowym skupia się głównie na nowoczesnym leczeniu endodontycznym (kanałowym) w powiększeniu mikroskopowym, protetyce stomatologicznej oraz estetycznej stomatologii zachowawczej. Połączenie wysokiej jakości lecznia endodontycznego oraz szerokiej gamy rozwiązań protetycznych umożliwia doktorowi uzyskanie satysfakcjonujących efektów leczenia u nawet najbardziej wymagających Pacjentów! Na codzień doktor Jakub Kwiatkowski jest ogromnym miłośnikiem motoryzacji, nowoczesnych technologii i muzyki! Rozmaity wachlarz playlist doktora można usłyszeć siedząc na fotelu w naszym Centrum Stomatologicznym.

Godziny przyjęć:

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota


-

13-21

8-16

-

13-20

-

News

26 września 2021

Protetyka


Lorem ipsum dolor sit amet consectetu adipisicing e

27 września 2021

Wybielanie zębów lampą


Zabiegi wybielania zębów od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Nic dziwnego - przecież dzięki śnieżnobiałym zębom możemy...

28 września 2021

Lorem ipsum dolor sit amet consectetu adipisicing e


Lorem ipsum dolor sit amet consectetu adipisicing e Lorem ipsum dolor sit amet consectetu adipisicing e Lorem ipsum dolor sit amet consectetu adipisicing e

Kontakt


Godziny otwarcia:

Pn-Pt 09:00-21:00

Sob 10:00-16:00

Centrum Stomatologiczne InterDent

ul. Zachodnia 14, 53-644 Wrocław


KRS: 0000055853

REGON: 931044873

NIP: 897-152-51-98

© 2024 Klinika Stomatologiczna InterDent Wrocław